Candy TRIO 9501 W

41 l
Energetická trieda

• výhoda trojkombinácie v malých kuchyniach
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Veľmi dobrý výrobok pretože: koľko pozícií/polôh plechu používate v trúbe na pečenie? Jednu, max 2. Aký počet plechov pečiete na jeden krát? = 1ks. Trúba pečie ako má, je dobre utesnená a nevysušuje pečené veci. Umývačka má výkon ako iné umývačky na trhu, aj keby sme ju porovnali s lepšími (drahšími značkami) Pre malú 2/3 člennú domácnosť je umývačka akurát. Je to veľmi dobré riešenie, pretože máte 3 veci v jednom obale a nemusíte si kvôli umývačke zmenšovať kuch. linku.
    • Kvalita? Slúži to dobre, vyskytol sa tam jeden problém a pri opakovaní tej istej veci, mi obchod ponúkol vymeniť kus za kus a je to vyriešené.

• pekný dizajn
    • jednoduché ovládanie
    • do malej kuchyne ideálny
    • zatiaľ žiadna

Je super, odporúčam do malej kuchyne.

Objem chladničky

Druhy ovládaných varných dosiek

Gas on metal

Metóda pečenia - hlavný priestor na pečenie

Konvenčná

Typ energie - hlavný priestor na pečenie

Elektrický

Využiteľný objem (l) - hlavný priestor pečenia 41

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Typ bezpečnostného zariadenia pre plyn

Elektromagnetická pre každý horák

• pekný dizajn
    • jednoduché ovládanie
    • do malej kuchyne ideálny
    • zatiaľ žiadna

Je super, odporúčam do malej kuchyne.

• , zakúpené v BONUSKO

• šetrí miesto...

mali sme tento produkt už dávno....no opotreboval sa , tak som uvítal možnoasť kúpi nového

• Zaberá málo miesta všetko je v jednom
    • zatiaľ nič som nezistil

poradila nám to švagrina a chválila to.

• 3v1, výborný do panelákovej kuchyne, umyvacka úplne stačí pre 4-člennú rodinu

Rúra je menšia ako pri klasickom sporáku, niektoré plechy z pôvodného sa nezmestia, ale to je zanedbateľné oproti výhodách, ktoré poskytuje.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Kompaktnosť
    • Jediný kompakt tohto typu,
    • Vhodný do malej kuchyne.
    • Rúra dostatočne veľká
    • Umývačka tiež, ( naložím do nej cca 7 súprav riadu, alebo 2 stredné hrnce, a riaditeľ poobede 2 ľudí
    • Rúru na pečenie je možné zapnúť až po zopnutí časovača,
    • Elektrická iskra pri spustení horáka niekedy nevypne
    • Umývačka hlučná ako stará Tatramatka :)
    • Na obrázku vyzerá lepšie ako v skutočnosti

Dobrý nápad, funkčná no dizajn je asi 15 rokov starý ;)